Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Władza rodzicielska

Władza rodzicielska – trudny problem dla każdego z nas

Problemy rodzinne to jedna z najbardziej osobistych dziedzin życia codziennego. W głównej mierze dlatego, iż w dużym stopniu dotykają niezwykle prywatnej, delikatnej strefy, jaką są stosunki międzyludzkie wewnątrz domu rodzinnego. Z tego też powodu oferujemy Tobie możliwość współpracy z naszą kancelarią – aby wesprzeć Cię w trudnym procesie sądowym, jednocześnie z poszanowaniem Twojej prywatności. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężkie dla naszych klientów są sprawy dotyczące spraw rodzinnych. Przygotowana przez nas oferta została dostosowana z troską o potrzeby Twoje i Twoich bliskich – najważniejsze dla naszych działań jest pomyślne rozwiązanie sprawy, z uwzględnieniem komfortu każdego z naszych klientów. Gwarantujemy pełne oddanie się sprawie oraz rzetelność wykonania zleconych działań.

Czym się zajmujemy?

Władza rodzicielskaW zakresie naszych działań zajmujemy się sprawami ze spektrum władzy rodzicielskiej – przede wszystkim jej ograniczenia lub pozbawienia jednego z rodziców. Prowadzimy postępowania związane z kontrolą kontaktów rodzica z małoletnimi, a także prowadzimy śledztwa w celu sprawdzania jakości sprawowanej opieki. W sytuacji gdy pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej nie jest egzekwowane prawidłowo, gromadzimy materiał dowodowy w celach dalszego postępowania sądowego. Zajmujemy się także problemami związanymi z nadużyciami wobec dzieci, dla przykładu sytuacji uprowadzeń rodzicielskich. W przypadku trudności z oszacowaniem ojcostwa małoletniego, oferujemy możliwość zabezpieczania materiału genetycznego oraz przeprowadzania jego analizy.

Władza rodzicielska nad dzieckiem nie jest czymś, co należy ignorować. Skorzystaj z usług naszego biura śledczego, jeżeli chcesz zapewnić spokój dla siebie i swoich najbliższych.