Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Wierność partnerska

Czy twój partner zachowuje się podejrzanie? Pracuje dłużej bez szczególnych wyjaśnień, prowadzi rozmowy telefoniczne podczas których Ciebie unika, ukrywa swoje smsy? Czy czujesz zaufanie w Twoim związku, choć ten wydaje się zanikać z dnia na dzień? Czy podejrzewasz, że twój partner może Ciebie oszukiwać? Jako Biuro Detektywistyczne „Prywatny Detektyw” jesteśmy gotowi pomóc Tobie w każdej chwili i każdym miejscu. Dzięki naszym detektywom odkryjesz prawdę i odzyskasz spokój. Będzie miał pewność, że znasz wszystkie fakty pozwalające Tobie podjąć świadomą decyzję dotyczącą Twojego życia.

Dochodzenie detektywa w kwestii niewiernego i oszukującego partnera

Wierność partnerskaNie wszystkie prowadzone przez nasze biuro sprawy związane są z małżeństwem. Zdrada jest dużą krzywdą niezależnie od stopnia sformalizowania związku. Oczywiście można próbować dowiedzieć się wszystkich faktów samodzielnie, ale z doświadczeniem naszych detektywów całe dochodzenie odbędzie się szybciej, a jego efekty będą pewniejsze. Dzięki temu, jeśli podejrzenia się potwierdzą, nasi klienci mogą szybciej rozpocząć proces uzdrawiania i radzenia sobie ze sobą. Jeśli chodzi o śledztwa w sprawach związanych z oszustwem partnerskim, nasz zespół detektywów zatrudnia wykorzystuje zaawansowane technologie i najnowocześniejsze, naukowe techniki, aby skutecznie i przeprowadzić cały proces.

Nasi detektywi zbierają wszystkie informacje i dowody w sposób uporządkowany, rzetelny i dyskretny, nie pozostawiając pytań bez odpowiedzi. Nie pozostawiam niczego przypadkowi. Nadzór kryminalistyczny, obserwacja i komunikacja to dla nas fundamenty metod stosowanych przez nasze biuro detektywistyczne w celu znalezienia prawdy. Zatrudniając naszych detektywów otrzymujesz najlepszą i najbardziej skuteczną usługę.

Osoby będące w związku małżeńskim, które padły ofiarą zdrady, mają prawo do rozwodu, a czasami do sankcji cywilnych wobec partnera. Jeśli nie jesteś w formalnym związku, nie masz takich opcji. To jeszcze większy powód, aby odnaleźć prawdę jak najszybciej, aby zakończyć toksyczne związek. Nikt nigdy nie powinien być wykorzystywany przez ukochanego partnera. My w Biurze Detektywistycznym „Prywatny Detektyw” wiemy, że zasługujesz na coś lepszego niż oszukiwanie.

Wstępne konsultacje z detektywem dotyczące tego typu dochodzenia mogą wymagać następujących informacji:

 • Jaki jest twój związek z osobą?
 • Jak długo jesteście razem?
 • Od kiedy podejrzewasz problem?
 • Czy podejrzewasz z kim spotyka się Twój partner?
 • Czy podejrzewasz że Twój partner może być w związku małżeńskim bądź prowadzić ukryte życie?
 • Czy wiesz gdzie pracuje podejrzany?
 • Czy podejrzany ma skłonność do przemocy fizycznej lub słownej?
 • Czy Twój partner był kiedykolwiek obserwowany?
 • Czy znasz dni i godziny, które są najlepsze do rozpoczęcia obserwacji?
 • Jakie oznaki niewierności zauważyłeś?
 • Jak zamierzasz wykorzystać wyniki dochodzenia, jeśli dowód oszustwa zostanie odkryty?

Wątpliwości odnośnie wiarygodności partnera

Do jednych z częściej zgłaszanych typów spraw należą problemy z weryfikacją wiarygodności partnerskiej. Jest to w pełni zrozumiała sytuacja, biorąc pod uwagę, iż nierzadko możemy mieć podejrzenia, że nasz partner mógł dokonać wobec nas pewnego nadużycia. Weryfikacja oraz pełna identyfikacja zdrady może zaważyć o przyszłym rozpadzie związku, bądź pożycia małżeńskiego – warto zatem upewnić się, czy nachodzące nas podejrzenia mają pokrycie w rzeczywistości. Potrzebujesz wsparcia w bardziej intymnych i osobistych sferach swojego życia? Poznańska Kancelaria Prywatny Detektyw pomoże Ci sprawdzić wiarygodność partnera, w sytuacjach gdy nie jesteś w stanie samodzielnie dokonać inspekcji.

Jak sprawdzić, czy partner mnie zdradza?

Podejrzenia zdrady u partnera wymagają przygotowania odpowiedniego zaplecza dowodowego. Nasi śledczy dokonają zgromadzenia oraz zabezpieczenia dowodów, mających na celu weryfikację wiarygodności partnerskiej dla naszych klientów. W wyniku dalszej analizy przedstawionego materiału jesteśmy w stanie potwierdzić lub wykluczyć wystąpienie działań mogących doprowadzić do rozpadu związku. Wszelkie informacje mogące być uznawane za niejasne, bądź wymagające dalszego rozpatrzenia mogą zostać przez nas przygotowane do dalszego postępowania sądowego (na życzenie klienta). Gwarantujemy przy tym pełną dyskrecję prowadzonych działań oraz możliwość reprezentowania strony postępowania podczas rozprawy.

Cennik pracy detektywa w każdym przypadku jest inny, w zależności od złożoności sprawy. Abyśmy mogli Ci pomóc ustal budżet jaki możesz przeznaczyć na dochodzenie.

Nie żyj więcej w nieświadomości, zgłoś się do naszego biura detektywistycznego i ostatecznie wyjaśnij swoje wątpliwości!