Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Rozwód

RozwódRozstania zawsze są trudne, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi przerwanie trwającego związku małżeńskiego. Sprawy rozwodowe mogą przyjąć różne oblicza, uwzględniając możliwość rozwodu za porozumieniem stron, jak i orzekając o winie byłego małżonka. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji życiowej jesteśmy, jeżeli zostaniemy postawieni przed sytuacją rozwodu, z pewnością chcielibyśmy korzystnie przejść przez cały proces. Co jednak z kwestią podziału majątku po rozwodzie? Jak możemy zabezpieczyć się przed agresją ze strony drugiego małżonka? Nasza formuła biura śledczego połączonego z kancelarią prawniczą umożliwi przebrnięcie przez ten niezwykle trudny dla Ciebie okres, jednocześnie oferując możliwość ochrony Twojej prywatności.

Rozwód i unieważnienie małżeństwa – jak można przez nie przejść?

Nie ukrywamy, iż sprawy rozwodowe należą do jednej z bardziej spersonalizowanych grup postępowań. Oszacowanie pełnej oferty usług z dziedziny rozwodowej nie zawsze może być w tym przypadku konkretne. Podczas postępowania sądowego będziemy podejmować środki zabezpieczające Twój majątek osobisty przed zbyciem, zarówno w trakcie procesu sądowego, jak i po jego zakończeniu. Pozyskujemy materiał dowodowy do sprawy i zapewniamy jego bezpieczeństwo do momentu wykorzystania ich podczas rozprawy. W sytuacjach tego wymagających proponujemy także ochronę małoletnich, celem minimalizacji negatywnych konsekwencji postępowania rozwodowego.

Ten sam pakiet usług detektywistycznych oferujemy w przypadkach uzasadniania nieważności małżeństwa w przypadkach rozwodu kościelnego. Współpracując z profesjonalną kancelarią adwokacką zajmujemy się pozyskiwaniem dowodów oraz reprezentowaniem naszych klientów w różnych instancjach sądu, także w Sądzie Biskupim.