Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Prawo karne

Prawo karne – kiedy trzeba się do niego odwołać?

Niesłuszne oskarżenia i pomówienia zdarzają się w wielu dziedzinach życia – najważniejsze dla nas to znalezienie korzystnego rozwiązania naszego problemu. Niekiedy trudno jest znaleźć oczywiste wyjście, zwłaszcza w sytuacjach, gdy nasz problem jest dla nas nowością i nieustannie zaprząta nam umysł. Wiele spraw wymaga dokładnej znajomości postępowania karnego, aby móc wyjść z problematycznej sytuacji obronną ręką. W dzisiejszych czasach uzyskanie fachowego wsparcia nie jest wcale tak trudne jak mogłoby się wydawać. Z pomocą naszego biura uda Ci się w prosty sposób zapoznać z tajnikami kodeksu postępowania karnego, które mogą zadecydować o wygraniu Twojej sprawy.

Gdy potrzebujesz wsparcia profesjonalistów…

Prawo karneJeżeli poszukujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie prawa karnego, nie musisz już dłużej się martwić. Nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu oferuje szereg usług związanych z prowadzeniem Twojego postępowania – począwszy od zbierania materiału dowodowego, a skończywszy na przygotowaniu Cię do opracowania skutecznej strategii obrony. Podejmujemy się różnych postępowań karnych, zarówno w sprawach osób aresztowanych, jak i po wydaniu sądowego orzeczenia – możesz być pewien, że nasze doświadczenie obejmuje szerokie spektrum przypadków. Możesz nawiązać z nami współpracę w sytuacji uprawomocnienia się wyroku, jeżeli potrzebujesz fachowej porady z zakresu obejmującego kodeks karny. Zapewnimy Ci fachową analizę zebranego materiału dowodowego i wspólnie ustalimy dalsze działania w przypadku wznowienia sprawy. Do naszych specjalności należy przede wszystkim zabezpieczanie opinii biegłych oraz ekspertyzy:

  • badań DNA
  • daktyloskopii (badania odcisków palców)
  • grafologii (ustalenia autentyczności pisma i/lub tożsamości jego autora)
  • badań z zakresu medycyny sądowej

Na co dzień współpracujemy z wieloma biurami adwokackimi, które mogą udzielić Ci dodatkowego wsparcia i porad z dziedziny prawa karnego. Skontaktuj się z jednym z naszych doradców, aby otrzymać dodatkowe informacje w tej dziedzinie.

Prowadzenie śledztwa skarbowego

W ofercie naszego biura detektywistycznego znajduje się również obsługa sytuacji obejmujących popełnienie przestępstwa lub wykroczenia z dziedziny skarbowej. Specjaliści z dziedziny prawa karnego skarbowego są do Twojej pełnej dyspozycji, jeżeli zaczniesz podejrzewać nieuczciwe działania w Twoim najbliższym otoczeniu. Naszym celem w tego typu sprawach jest uzyskanie w pełni wiarygodnych dowodów, aby móc w skuteczny sposób przedstawić go podczas postępowania sądowego. Dajemy również możliwość pełnego przygotowania do procesu, dzieląc się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem – jednocześnie przy zachowaniu dyskrecji oraz profesjonalnego podejścia. Z nami możesz czuć się bezpiecznie, przygotowując się do ponownego rozpatrzenia Twojego postępowania sądowego.
Jeżeli nie jesteś pewien czego potrzebujesz, skorzystaj z naszego cennika i przekonaj się o skuteczności naszych usług. Z pomocą naszych doradców z pewnością uda nam się opracować metody działania idealnie dobrane do Twoich potrzeb.