Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarczeCo wchodzi w skład prawa gospodarczego?

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, niewątpliwie znasz istotną rolę prawa gospodarczego dla prawidłowego prosperowania przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sprzedażą produktów, czy świadczeniem usług, z pewnością natkniesz się na sytuacje, w których wymagana może okazać się wiedza obejmująca publiczne prawo gospodarcze. Liczne transakcje handlowe, jakie z pewnością na co dzień przeprowadzasz, z pewnością mogą wiązać się ze znaczącym ryzykiem. Rolą prawa gospodarczego jest przede wszystkim regulowanie prawidłowego funkcjonowania działalności gospodarczej na rynku, w sposób umożliwiający uczciwą konkurencję. Dzięki temu każdy posiada równą możliwość rozwoju przedsiębiorstwa.
Co jednak w sytuacjach, w których chciałbyś sprawdzić rzetelność egzekucji prawa gospodarczego? Odnosisz wrażenie, iż istnieją w Twoim otoczeniu sprawy godne specjalnej uwagi? W takich momentach wkraczamy my – poznańskie biuro detektywistyczne, dopasowane do Twoich potrzeb.

Kiedy naruszane jest publiczne prawo gospodarcze?

Istnieje szereg działań rynkowych, które powinny budzić Twoje podejrzenia. Każde z nich może prowadzić do konieczności zasięgnięcia pomocy z zewnątrz – nie należy zatem ich lekceważyć. Częstą sytuacją może być brak rzetelności kontrahentów – wyrażany przez chociażby trudności w spłacaniu należności oraz liczne oszustwa i malwersacje pieniężne. Biuro Detektywistyczne „Prywatny Detektyw” proponuje wsparcie obejmujące zaawansowane usługi śledcze oraz porady w zakresie prawa gospodarczego.
Nie jesteś pewien legalności niektórych działań w Twoim otoczeniu biznesowym? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możemy Tobie pomóc.