Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Prawo cywilne

Prawo cywilneKodeks cywilny – zakres usług detektywistycznych

Z prawem cywilnym, zwanym także prywatnym, mamy do czynienia na każdym kroku naszego życia. Ważne jest zatem, abyśmy mieli możliwość odwołania się do profesjonalnego wsparcia w przypadku wystąpienia kryzysowej sytuacji. W skład dziedzin życia objętych ramami kodeksu cywilnego wchodzą między innymi własność intelektualna, zatrudnienie, czy handel. Do najczęstszych spraw, jakie mogą się pojawić w jego ramach można zaliczyć:

  • regulacje majątkowe
  • normalizacja stosunków prawnych pomiędzy członkami rodziny
  • rozwiązywanie kwestii związanych z dziedziczeniem (prawo spadkowe).

Najczęściej do ram prawa cywilnego włącza się pośrednie specjalności działalności prawniczej, takie jak prawo rodzinne, czy gospodarcze. Jak można się w tym wszystkim odnaleźć, kiedy na naszej drodze pojawi się problematyczna sytuacja?
Poznańskie Biuro Detektywistyczne „Prywatny Detektyw” wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując usługi obejmujące szeroki wachlarz zagadnień z dziedziny prawa cywilnego. Aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości usług detektywistycznych, poszerzyliśmy zakres naszej oferty, podejmując współpracę ze specjalistami w zakresie kodeksu postępowania cywilnego. Potrzebujesz pomocy przy ściągnięciu należności z dłużnika? Zostały naruszone Twoje prawa pracownika bądź prawo własności intelektualnej? Naszym zadaniem jest zebranie materiałów dowodowych, które pomogą Ci w przyszłym postępowaniu sądowym oraz sporządzenie niezbędnej dokumentacji. Nie musisz wykazywać się znajomością skomplikowanych artykułów kodeksu cywilnego – zapewniamy kompleksową obsługę wniesionej przez Ciebie sprawy, abyś mógł być zadowolony z efektu naszych działań. Oprócz pozyskiwania dowodów, dokonujemy także przesłuchania kluczowych dla Twojego problemu świadków oraz sporządzaniem pism procesowych. Nasi pracownicy dopełnią wszelkich formalności, jeżeli konieczna okaże się być dodatkowa interwencja sądownicza.

Prawo cywilne i nie tylko…

Łącząc doświadczenie naszych prywatnych detektywów oraz profesjonalnej kancelarii prawniczej udało nam się opracować idealną formułę dla potrzeb każdego problemu z dziedziny prawa cywilnego. Opracowana przez nas formułą umożliwia łączenie wielu zakresów prawniczych podczas rozwiązywania wniesionej przez Ciebie sprawy – w naszych rękach nie tylko uzyskasz interesujące Cię informacje na temat wybranego podmiotu prawnego, ale również możesz je wykorzystać w dalszym postępowaniu karnym, gospodarczym, bądź z zakresu prawa pracy. Dobrze wiemy, jak skomplikowane problemy może stawiać przed nami życie. Nie wszystko musi mieścić się w ramach kodeksu prawa cywilnego, dlatego oferujemy Ci usługi elastycznie dopasowujące się do Twoich potrzeb.
Nadal nie jesteś pewien jakie działania byłyby dla Ciebie odpowiednie? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy zaproponują Tobie odpowiednią drogę do przeprowadzenia efektywnego śledztwa. Jeżeli jesteś zainteresowany pełnym wachlarzem naszych usług, zapoznaj się z aktualnym cennikiem – gwarantujemy, że znajdziesz tam coś, co będzie idealnym rozwiązaniem Twojego problemu.