Biuro detektywistyczne "Prywatny Detektyw" Poznań

Profesjonalne dochodzenia, śledztwa i ochrona

Zadzwoń do nas
733 268 909

Prywatny detektyw – cennik

Prywatny detektyw cennik ile on wynosi?

Jeśli myślisz o korzystaniu z usług prywatnego detektywa możesz się zastanawiać, jaki będzie koszt jego wynajmu. Cennik usług które świadczy prywatny detektyw zmienia się i zależy od lokalizacji i rodzaju usługi. Koszty każdego dochodzenia są inne i zależy od wielu czynników, m.in.:

  • wymagana liczba śledczych,
  • od źródeł informacji i wydatków koniecznych do ich pozyskania. Czasami mogą być wymagane dodatkowe środki dla informatorów,
  • pora wykonywania czynności (w ciągu dnia, wieczorem lub nocą),
  • konieczność użycia dodatkowego wyposażenia.

Prywatny detektyw pracuje na na godziny czy w formie opłaty jednorazowej?

Prywatny detektyw cennikWszystko to zależy od rodzaju wykonywanej usługi. Część czynności które wykonuje prywatny detektyw jest dość powtarzalna, wymagające podobnego nakładu sił i środków. Inne z kolei wymagają zaangażowania niemożliwego do oszacowania w momencie podejmowania zlecenia. Do pierwszej z tych grup należeć będą czynności takie jak:

  • sprawdzenie właściciela tablic rejestracyjnych,
  • monitorowanie sygnału GPS,
  • przeszukanie domu/mieszkania pod katem obecności pluskiew (podsłuchów).

Do drugiej grupy, czyli czynności śledczych o zmiennym wymaganym nakładzie sił można zaliczyć:

  • śledzenie osób przez biuro detektywistyczne,
  • sprawdzanie wiarygodności małżeńskiej.

Czynności prowadzone przez prywatnego detektywa mogą wiązać się z różnymi nakładami sił i środków. Zależnie od tego zostanie zaproponowana zostanie wtedy stawka godzinowa.

Prywatny detektyw cennik czyli czy mogą pojawić się dodatkowe koszty, których on nie obejmuje?

W przypadku prowadzenia niektórych spraw prywatny detektyw wie, że konieczne będzie wydanie pewnej dodatkowej kwoty nieujętej w cenniku. W takim wypadku Klient jest informowany o tym na wstępnym spotkaniu, gdzie może taki koszt zaakceptować. Również w czasie prowadzenia dochodzenia przez śledczego może pojawić się konieczność wydania dodatkowych środków nieujętych przez cennik. Mogą to być koszty opłacenia informatora czy wykonania dodatkowych, specjalistycznych badań dowodów. W takim wypadku Klient jest również informowany o tym fakcie i może taki wydatek zatwierdzić bądź nie.

Cennik prywatnego detektywa z Poznania – jak konkretnie wygląda?

Tak naprawdę nie jest możliwe podanie jednolitego cennika usług które wykonuje prywatny detektyw. Mimo wszystko każda sprawa jest inna i bez poznania jej szczegółów nie jest możliwa wycena. Nawet sprawa z pozoru łatwa może okazać się skomplikowana i wymagać nadzwyczajnego zaangażowania przez prywatnego detektywa. Statystyka prowadzonych przez nas dochodzeń i śledztw pokazuje jednak, że wydane pieniądze zwracają się naszym Klientom. W przypadku spraw majątkowych zyskują oni zysk bezpośredni jak odszkodowania, lepsze warunki rozwodu, utracone korzyści majątkowe czy rekompensaty za szpiegostwo gospodarcze. Równie ważny, jeśli nie ważniejszy jest spokój ducha jaki odzyskują po odsłonięciu prawdy na światło dzienne.

Sprawdź przykładowy cennik biura detektywistycznego

Poniżej znajduje się cennik usług świadczonych przez naszych detektywów. Są to dolne widełki cenowe naszych usług i w konkretnej sprawie koszty mogą wyglądać inaczej. Zapraszamy na zawsze bezpłatną konsultację gdzie prywatny detektyw przedstawi dokładne koszty.

Czynność Opłata
Pierwsza konsultacja bezpłatnie
Obserwacja osoby od 100 zł / godzina
Ustalenie miejsca pobytu osoby od 1000 zł
Zgromadzenie materiału dowodowego (zdrada) od 2000 zł
Ustalenie miejsca pobytu osoby ukrywającej się od 1500 zł
Ustalenie miejsca pracy osoby od 800 zł
Ustalenie majątku osoby prywatnej od 1500 zł
Ustalenie majątku firmy od 2000 zł
Wykrywanie podsłuchów i GPSów od 35 zł / m2
Wyszukanie oprogramowania szpiegowskiego (np. na komputerze) od 500 zł
Sprawdzenie stanu prawnego pojazdu od 500 zł / m2
Koszty eksploatacji samochodu (poza terenem Poznania) 1,40 zł / km

Jak oszacować cenę wynajmu prywatnego detektywa?

Jak już wspomnieliśmy, cennik prywatnego detektywa niekoniecznie musi zamykać się w powyższej tabeli. Nasze biuro detektywistyczne dokładnie analizuje każde wniesione zgłoszenie, eksplorując wszelkie możliwości jakie może przyjąć prowadzenie śledztwa. Umożliwia to przedstawienie klientowi możliwie najdokładniejszego cennika wynajęcia detektywa, dzięki czemu pozostawiamy pełen wybór każdego działania do twojej dyspozycji. Jeżeli chciałbyś wprowadzić osobiste poprawki masz pełne prawo do interwencji – nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy – a jeżeli zależy ci na wprowadzeniu zmian do dotychczasowej umowy, skontaktuj się z nami. Na pewno uda nam się wspólnie znaleźć kompromisowe rozwiązanie tak aby prywatny detektyw mógł służyć Tobie pomocą.

Nie jesteś pewien kosztów wynajęcia detektywa? Skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny usług – jeżeli nie jesteś zdecydowany na podjęcie współpracy, zawsze możesz dowiedzieć się jak dopasować nasze usługi do swoich potrzeb. Staramy się być elastyczni i dopasowywać nasz cennik do zapotrzebowania każdego zainteresowanego. Naszym celem jest dotarcie do potrzeb jak największej liczby klientów – z tego tytułu zaplanowaliśmy korzystny, przystępny i kompromisowy cennik prywatnych detektywów.

Detektywi w Poznaniu – cennik na miarę twoich możliwości

Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas w sprawach prywatnych czy służbowych, twoim największym priorytetem jest pomyślne przeprowadzenie śledztwa. Wychodzimy temu naprzeciw oferując preferencyjny cennik prywatnych detektywów. Metody analizy i zbierania informacji w obu rodzajach spraw mogą skrajnie się różnić – problemy dotyczące prywatnej sfery życia są zawsze delikatniejsze i bardziej osobiste dla naszych klientów, niż badanie uczciwości przedsiębiorców. Nie zmienia to faktu, iż wiemy jak bardzo zależy nam na dostarczeniu profesjonalnych usług detektywistycznych w dobrej cenie. Niskie koszty wynajęcia detektywa wcale nie muszą decydować o miernej jakości prac nad sprawą. Jesteśmy tego dowodem – sprawdź nas, kontaktując się z naszym biurem w Poznaniu. Gwarantujemy, że proponowany cennik prywatnego detektywa sprosta twoim oczekiwaniom, a nasza współpraca pozwoli ci dotrzeć do długo poszukiwanej prawdy.

Przejrzyj naszą ofertę i określ swoje potrzeby na podstawie wyżej przedstawionego cennika usług detektywistycznych. Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć kompromisowe rozwiązanie dla ciebie i twojej firmy. Pozostajemy otwarci na twoje prośby i sugestie odnośnie prowadzenia śledztwa.